Негосударственное частное образовательное учреждение школа детский сад

Скачать додаток 4 звіт про суми нарахованої заробітної плати бланк: top gear 14 сезон торрент

У розділі «Фіскальна служба online» Головне управління ДФС в області та Тернопільська. Додаток до Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження n 1-ПВ. Питання, що часто ставляться про єдиний соціальний внесок. Заява про взяття на облік платника єдиного внеску. Форма n 1-ЄСВ. Наказ Мінфіну від 24.11.2014.

Зміни у формі податкової декларації з плати за землю. Набрав чинності наказ Міністерства. Звіт про суми нарахованої заробітної плати (грошового забезпечення, доходу) застрахових. За періодом подання. Місячна звітність. Рентна плата. Податкова декларація з рентної плати. Для плательщиков единого налога : 28.07.2015: Податкова декларація платника єдиного податку. ЗВЕДЕНИЙ ЗВІТ про фактичні витрати на виплату компенсації середнього заробітку. Уважаемые пользователи! Сообщаем Вам, что служба техподдержки на майские праздники будет. ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення форми державного статистичного спостереження n 1-ПВ. Додаток №4 (титульний аркуш). Звіт про суми нарахованої заробітної плати ( грошового забезпечення, доходу) застрахованих осіб та сум нарахованого. 23 вер. 2013 Додаток 4 "про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та. 1 лип. 2016 F/J3000410 - "Звіт про суми нарахованої заробітної плати F/J3040110 - " Таблиця 1 Додатка 4. F/J3040410 - "Таблиця 4 Додатка. Готуємо та подаємо звітність за І квартал 2017 р. Все необхідне для подання звітності: новини.

Закінчується строк подання статистичної звітності: Звіт про надання населенню субсидій. ПЕНСІЙНЕ ТА СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ: Код (індекс, номер) форми: Статус форми: Назва форми.

Odiliapesina © 2016
www.000webhost.com